O mně

Jmenuji se Lenka Stillerová a žiji od svého narození v Ostravě. Od dětství jsem se věnovala „zdravému životnímu stylu“. Moje zdraví mě však přinutilo se skutečně podívat na věci jinak. 

Tak začala moje cesta ke zdraví přes studium transformačních směrů a přelomových technik. Moji srdeční záležitosti se stala metoda Kineziologie One Brain. Tento směr jsem vystudovala u asociace Three in One vedená prezidentkou společnosti Anastazii Tomoko Wada. Jsem facilitátorem této metody.

Než jsem však pochopila skutečnou podstatu našeho myšlení a spojení mezi myslí a tělem prošla jsem si dlouhou cestu prožitků od hněvu ke klidu, od strachu k sebedůvěře, od zmaru k úspěchu. Neříkám, že už není na čem pracovat, ale záleží na našem přístupu, který volíme a jak se u toho cítíme. Život je vývoj a přináší lekce, na kterých stavíme.


Dnes více než dvanáctým rokem profesně pracuji s lidmi, kteří mají chuť a zájem pracovat na sobě, zlepšit své jednání a myšlení ve stresových situacích. Naše mysl a tělo potřebuje stejnou péči jako vlasy nebo pleť, ale zevnitř.Tam zůstaly uvězněné emoce z prožitých negativních zážitků, traumatu. Uvolnění stresujících a omezujících myšlenek i vzpomínek z minulosti nás dělá sebevědomými, zdravými a laskavějšími lidmi.


Před čtyřmi lety jsem pro sebe objevila Mohendžodáro -Tantra jógu. Zamilovala jsem se do něj na prvním setkání. Konečně jsem mohla tančit, cvičit, bláznit a uvolňovat emoce. Takové propojení těla, mysli a duše mě začalo zajímat mnohem hlouběji.


Co mně dala Tantra jóga kromě posílení svalů pánevního dna? 


Je toho hodně…….., ale nejdůležitější pro mě je znovu obnovení mé vlastní esence v kruhu žen.Ta umocnila lásku, štěstí a radost ke mně samotné. Skrze ně je mohu dostávat k mým dvěma synům a mému muži. 

Tři roky vedu kurzy Mohendžodáro v OstravěJsem profi lektorkou Ist. Tantra-jógy, a stále se vzdělávám a prožívám esenciální změnu ženství  Mohendžodáro u Mudr. Moniky Síčové a Ing. Igora Samotného.  

Více na www.stillerova.cz